Mažučiai

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „MAŽUČIAI“

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:
Sandra Paulauskienė

Reda Vėlavičienė

Mokytojo padėjėja

Rita Mažutienė, Edita Šuliauskienė

Komentavimo galimybė išjungta.

„EŽIUKAI″ ŽINGSNIUOJA KARTU
2019-09-19    

2019 metų Europos judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu! Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.
Ši kampanija skirta atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti Europos miestus ir savivaldybes diegti ir populiarinti aplinkai nekenksmingas transporto priemones, o gyventojus – automobilį keisti dviračiu, ėjimu pėsčiomis, viešuoju transportu ar kitokiu „žalesniu“ susisiekimo būdu.

Mūsų darželis kasmet dalyvauja šioje savaitėje. „Ežiukų“ grupė šiandien žingsniavo Telšių mieste. Pavažiavome viešuoju transportu iki Naujųjų miesto kapinių. Toliau nužingsniavome iki Džiugo piliakalnio. Užkopę ant jo, vaikai klausėsi mokytojos Sandros pasakojamos legendos apie didvyrį Džiugą, atsakinėjo į klausimus, vaišinosi atsineštomis vaišėmis. Grįžo į darželį kupini įspūdžių, pajudėję ir linksmi.

 

SUSIPAŽINIMAS SU K. PRANIAUSKAITĖS VIEŠĄJA BIBLIOTEKA
2019-05-15    

          „Ežiukų“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis, užbaigdami savaitę skirtą kalbos ir knygos paminėjimui, apsilankėme Telšių K. Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje.  Čia mus pasitiko vaikų skyriaus vedėja Rūta, bei specialistė Monika. Šešėlių teatro pamokoje visi drauge kūrėme lietuvių liaudies pasaką „Ropė“, spalvinome, žaidėme su šviesos stalu, vartėme knygeles. Po to susipažinome su bibliotekos erdvėmis, stebėjome miestą po teleskopą.

             Vaikai grįžo laimingi ir suprasdami, kad bibliotekoje galima ne tik knygas pasiimti, bet ir smagiai praleisti laiką.

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

„EŽIUKŲ“ IŠVYKA Į ŽEMAIČIŲ MUZIEJŲ „ALKA“
2019-04-10    

Vis dažniau girdime pranašystę, jog XXI amžius – etninių bendruomenių egzistavimo pabaigos amžius. Tad nuo mūsų visų bendrų pastangų – mūsų savimonės gilumo, ryžto nuolat šviestis ir šviesti, stiprėti ir stiprinti savo teritoriją, kalbą, papročius priklauso, kiek ilgai mes galėsime kalbėti apie žemaitiškąjį identitetą (dr. Rimantas Balsys).

Norėdami prisidėti prie žemaičių kalbos, tradicijų išsaugojimo visą savaitę paskyrėme temai apie Žemaitiją. O penktadienį išsiruošėme į žemaičių muziejų „Alka“. Ten mus maloniai sutiko gidė Ajida, kuri papasakojo apie savitą Žemaitijos istorijos raidą, supažindino su šio krašto gamta, žmonių buitimi bei turtinga meno kūrinių kolekcija. Grįždami aplankėme Masčio ežero pakrantę, pasigrožėjome kraštovaizdžiu.

Tikimės, kad „Ežiukų“ grupės vaikai nepamirš – kou jauns ėšmuoksi, sens neožmirši.

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2019“ II ETAPAS
2019-03-27    

2019 m. kovo 14 d. Telšių sporto ir rekreacijos centro salėje vyko Telšių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų II etapo atkrintamosios rungtynės, kur susitiko lopšelių-darželių „Saulutė“, „Eglutė“, „Berželis“ komandos ir svečio teisėmis dalyvavo mūsų lopšelio-darželio  komanda.

Mūsų komandą sudarė 6 „Ežiukų“ grupės vaikai: Brigita, Ugnė, Gabija, Aronas, Adas ir Kristupas.  Dalyviams reikėjo atlikti penkias estafetes. Buvome vikrūs ir greiti. Puikiai pasirodėme.

Visi vaikai buvo apdovanoti vaisių kraitelėmis, padėkomis už dalyvavimą ir kitais rėmėjų prizais bei dovanomis. Smagiausia dovana vaikams – žaidynėse dalyvavusių Kakės Makės ir Netvarkos Nykštuko pokštai ir žaidimai.

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

UŽGAVĖNIŲ PERSONAŽŲ KAUKIŲ PARODOS – KONKURSO „UŽGAVĖNIU MUONA“ III VIETOS NUGALĖTOJA
2019-03-22    

Mūsų darželio ugdytiniai iš „Drugelių“, „Pelėdžiukų“, bei „Ežiukų“ grupių dalyvavo Užgavėnių personažų kaukių parodoje – konkurse  „Užgavieniu muona“, kurį organizavo Telšių rajono savivaldybės kultūros centras. Vaikai piešė įvairius Užgavėnių šventės personažus.

III vietos nugalėtoja tapo „Ežiukų“ grupės ugdytinė Brigita Udraitė  (auklėtoja S. Paulauskienė).  Mergaitė apdovanota diplomu ir dovanėle.

Sveikiname ir didžiuojamės!

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

„EŽIUKŲ“ IŠVYKA PRIE „ILGIO“ EŽERO
2018-12-17    

Vieną žiemišką penktadienio rytą mes, „Ežiukų“ grupės vaikai, auklėtojos, bei Smiltės mamytė Kristina, išsiruošėme aplankyti Ilgio ežerą, bei jo pašonėje esantį mišką.

Ežeras pasitiko mus ramuma ir puikiu oru, o mes iškeliavome į žygį aplink visą ežerą. Apžiūrėjome pakrantę, skruzdėlių, bei bebrų namus, išsirinkome atokesnę eglę ir ją padabinome atsivežtomis daržovėmis, bei vaisiais. Šventės juk turi būti visiems! Likusias gerybes išslapstėme po visą mišką.

Keliaujant aplink ežerą radome daugybę laipynių, kuriomis ne taip paprasta pereiti. Vaikų klegesys skambėjo per visą mišką. Pasivaišinę šilta arbata, sausainiais, bei surinkę šiukšles aplink poilsiavietę, laimingi ir pilni įspūdžių grįžome į darželį. Gera tyrinėti ir pažinti gamtą.

Auklėtoja S. Paulauskienė

 

Senesni įrašai
2018-11-26 ŽIBINTŲ IR ŠVIESOS ŠVENTĖ
2018-11-05 MOLIŪGO DIENA
2018-10-24 UOGIENĖS DIENA
2017-06-02 VASARĖLĖ JAU ATĖJO!
2017-04-21 „Ežiukai“ šventė Velykas
2017-04-03 „EŽIUKŲ“ RŪPESTIS PAUKŠTELIAIS
2017-03-09 „GURGU GURGU Į KAZIUKO TURGŲ“
2017-03-03 ŠOKOM TRYPĖM – ŽIEMĄ VISI IŠVIJOM!
2017-02-21 LIETUVOS GIMTADIENIS
2016-12-15 Gerb. Tėveliai,
2016-12-06 Pamokėlė „Atspėk vaisių ir daržovę“
2016-12-06 „Ežiukai“ mankštinasi
2016-10-12 „EŽIUKAI“ NEABEJINGI ZAMBIJOS VAIKAMS