Mažučiai

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „MAŽUČIAI“

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:
Olga Povilaitienė

Lina Samoškienė

Mokytojo padėjėja

Jurgita Skirkienė

Komentavimo galimybė išjungta.

„EŽIUKŲ“ IŠVYKA Į ŽEMAIČIŲ MUZIEJŲ „ALKA“
2019-04-10    

Vis dažniau girdime pranašystę, jog XXI amžius – etninių bendruomenių egzistavimo pabaigos amžius. Tad nuo mūsų visų bendrų pastangų – mūsų savimonės gilumo, ryžto nuolat šviestis ir šviesti, stiprėti ir stiprinti savo teritoriją, kalbą, papročius priklauso, kiek ilgai mes galėsime kalbėti apie žemaitiškąjį identitetą (dr. Rimantas Balsys).

Norėdami prisidėti prie žemaičių kalbos, tradicijų išsaugojimo visą savaitę paskyrėme temai apie Žemaitiją. O penktadienį išsiruošėme į žemaičių muziejų „Alka“. Ten mus maloniai sutiko gidė Ajida, kuri papasakojo apie savitą Žemaitijos istorijos raidą, supažindino su šio krašto gamta, žmonių buitimi bei turtinga meno kūrinių kolekcija. Grįždami aplankėme Masčio ežero pakrantę, pasigrožėjome kraštovaizdžiu.

Tikimės, kad „Ežiukų“ grupės vaikai nepamirš – kou jauns ėšmuoksi, sens neožmirši.

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2019“ II ETAPAS
2019-03-27    

2019 m. kovo 14 d. Telšių sporto ir rekreacijos centro salėje vyko Telšių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų II etapo atkrintamosios rungtynės, kur susitiko lopšelių-darželių „Saulutė“, „Eglutė“, „Berželis“ komandos ir svečio teisėmis dalyvavo mūsų lopšelio-darželio  komanda.

Mūsų komandą sudarė 6 „Ežiukų“ grupės vaikai: Brigita, Ugnė, Gabija, Aronas, Adas ir Kristupas.  Dalyviams reikėjo atlikti penkias estafetes. Buvome vikrūs ir greiti. Puikiai pasirodėme.

Visi vaikai buvo apdovanoti vaisių kraitelėmis, padėkomis už dalyvavimą ir kitais rėmėjų prizais bei dovanomis. Smagiausia dovana vaikams – žaidynėse dalyvavusių Kakės Makės ir Netvarkos Nykštuko pokštai ir žaidimai.

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

UŽGAVĖNIŲ PERSONAŽŲ KAUKIŲ PARODOS – KONKURSO „UŽGAVĖNIU MUONA“ III VIETOS NUGALĖTOJA
2019-03-22    

Mūsų darželio ugdytiniai iš „Drugelių“, „Pelėdžiukų“, bei „Ežiukų“ grupių dalyvavo Užgavėnių personažų kaukių parodoje – konkurse  „Užgavieniu muona“, kurį organizavo Telšių rajono savivaldybės kultūros centras. Vaikai piešė įvairius Užgavėnių šventės personažus.

III vietos nugalėtoja tapo „Ežiukų“ grupės ugdytinė Brigita Udraitė  (auklėtoja S. Paulauskienė).  Mergaitė apdovanota diplomu ir dovanėle.

Sveikiname ir didžiuojamės!

Vyr. auklėtoja S. Paulauskienė

 

Senesni įrašai