Gudručiai

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „GUDRUČIAI“

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:
Stasė Špokavičienė
Asta Zibartienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja:
Irma Meškauskienė

Komentavimo galimybė išjungta.

„KIŠKUČIŲ“ GRUPĖS VAIKAI ŠVENTĖ LIETUVOS 100-METĮ
2018-02-22    

„Kiškučių” grupės vaikučiai Lietuvos gimtadieniui ruošėsi iš anksto. Jie, padedant auklėtojoms, padarė labai gražų darbelį parodėlei, skirtą Lietuvos 100-čio paminėjimui bei sudalyvavo rankyčių anspaudų parodoje „Duok penkis, Lietuvėle“. Kviečiame tėvelius apsilankyti lopšelio-darželio salėje, koridoriuje, kur eksponuojami nuostabūs vaikų darbeliai bei jais pasigrožėti.

Taip pat mažieji, laikydami rankytėse trispalves, dalyvavo ir šventėje, kuri buvo skirta paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Vaikučiai dainavo dainelę ‚Mes vaikučiai“ ir šoko ratelį.

Vaikai labai gražiai pašoko, buvo laimingi, patyrė naujų įspūdžių ir gerų emocijų.

 

„KIŠKUČIŲ“ PAŽINTIS SU NARIUOTAKOJAIS
2018-01-16    

Sausio 15 dienos ryte darželyje vyko edukacinis projektas „Nariuotakojai darželyje“. Į pasimatymą su nariuotakojais buvo pakviesti ir patys mažiausi lopšelio-darželio vaikučiai. „Kiškučiai“ iš arčiau susipažino su vienintele per Lietuvą keliaujančia nariuotakojų ekspozicija ir jos nuostabiais gyvūnėliais. Mažieji pasidžiaugė gyvais vorais – paukštėdais, vienais iš didžiausių pasaulio tarakonais, šakelėmis apsimetančiomis gyvalazdėmis, sraigėmis, krabais, šimtakojais ir kitais gyvūnėliais. Vaikučiai  ne tik pamatė netradicinius gyvūnus, bet ir sužinojo kuo jie minta, kur gyvena, aptarė bei lygino jų išvaizdą tarpusavyje (didelis-mažas-ilgas-trumpas), stengėsi  nusakyti jų spalvas. „Kiškučiai“ patyrė daug nuostabių ir teigiamų emocijų.

 

NAUJI „KIŠKUČIŲ“ ĮSPŪDŽIAI
2017-10-19    

Spalio 17 d. mūsų mažieji lopšelio – darželio grupės „Kiškučiai“ vaikai apsilankė spektaklyje „Seku seku pasaką“, kuris pas mus į darželį atvyko net iš Kauno. Su didžiuliu susidomėjimu mažieji stebėjo vaidinimą. Daug džiaugsmo vaikams suteikė, scenoje pasirodęs klounas su draugu Karlsonu, ir jų atliekami burtai.

Mažieji patyrė naujų įspūdžių, nuostabių akimirkų, teigiamų emocijų bei įgijo naujų kompetencijų.


 

 

„KIŠKUČIAI“ DALYVAVO SOLIDARUMO BĖGIME
2017-10-17    

Spalio 6 dieną mažieji lopšelio-darželio grupės „Kiškučiai“ vaikučiai pirmą kartą dalyvavo Visuomeninės organizacijos „Gelbėkim vaikus“  organizuojamame Solidarumo bėgime. Užsiklijavę Solidarumo bėgimo „Gelbėkit vaikus“ lipdukus vaikučiai su auklėtojomis dalyvavo bėgime, tik jų bėgimas vyko ne lauke, o savo grupės patalpose. Taip pat „Kiškučiai“ bei jų tėveliai prisidėjo finansiškai gerinant Chikabuke bendruomenės vaikų sveikatos priežiūros kokybę, mitybą ir švietimą.

Kiekviena grupė gavo pagyrimą už dalyvavimą projekte. Tai vaikams suteikė daug gerų ir džiugių emocijų, o tėveliams dėkojame už aukas, kuriomis paremsime skurstančius  Zambijos vaikus. Jų buvo paaukota 2.80 eurų.

Ačiū Jums!

Senesni įrašai