TĖVŲ DĖMESIUI !

Informuojame, kad Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. pasitarimo protokolu Nr. 12 „Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu“, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. V-366 „Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu“ ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. A1-387 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių Telšių rajone“

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo ir vaikų priežiūros procesas.

Telšių lopšelis-darželis „Nykštukas“ karantino laikotarpiu darbą organizuoja nuotoliniu būdu.

Prašymus dėl vaikų priėmimo į lopšelį-darželį, kartu su nuskenuotu arba nufotografuotu gimimo išrašu, siųsti el. p. nykstukas.telsiai@gmail.com. Apie prašymo priėmimą būsite informuoti el. paštu arba telefonu.

Prašymo formą rasite tinklapyje www.ldnykstukas.lt skiltyje Tėveliams/prašymų formos.

Informacija teikiama:

Telefonu: 8 444 60295, 8 625 69363

El. p. nykstukas.telsiai@gmail.com

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos, priešmokyklinio ugdymo mokytojos, pagalbos vaikui specialistai konsultacijas ir informaciją tėvams teikia elektroninėje sistemoje (el. dienyne) www.musudarzelis.lt.

Paskelbus karantiną, būtina suprasti, kad neorganizuojant ugdymo proceso siekiama minimalizuoti galimų vaikų fizinių kontaktų kiekį, ypač vietose, kuriose galimai lankosi daugiau žmonių. Todėl šeimai tenka atsakomybė už savo vaikų ir kitų žmonių saugumą laikantis karantino principų ir vykdant karantinio priemones. Prašome tėvelių užtikrinti, kad vaikai nesiburtų į grupes.

Direktorė Lina Leinartienė