Dalindamasis pasieksi daugiau

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ rengiama kasmet, rugsėjo 16–22 d. Savaitės metu Europos savivaldybės raginamos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei pakviesti žmones išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.

Nuo 2002 m. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS poveikis stabiliai augo tiek Europos, tiek viso pasaulio mastu. 2016 m. kampanijos dalyvių skaičius buvo rekordinis. Savaitę vainikuoja diena be automobilio. Šioje iniciatyvoje dalyvaujantys miestai paskiria vieną ar kelias erdves, kuriomis visą dieną naudotis gali tik pėstieji, dviratininkai ir viešasis transportas. 2016 m. 953 miestai surengė Dieną be automobilio.

Šių metų tema – „Tausus, dalijimusi grįstas ir išmanus judumas“. Savaitės metu bus skatinama dalintis transportu ir atkreipiamas dėmesys į tausesnes transporto rūšis.

Mūsų lopšelis-darželis dieną „Į darželį su dviratukais ir paspirtukais“ organizuoja rugsėjo 22 d. 10.00 val. Todėl prisijungti prie šios akcijos kviečiame tėvelius ir visą darželio bendruomenę.