Darbuotojų sąrašas

Å vietimo pagalbos specialistai, mokytojai
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
Kvalifikacinė kategorija
Atliekamos funkcijos ir reikalavimai pareigybei
1. Elena Rudnickienė logopedė specialioji pedagogė
logopedė metodininkė
logopedo pareigybė
specialiojo pedagogo pareigybė
2. Alma Gustienė meninio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
meninio ugdymo mokytojo pereigybė
3. Dalia Rusytė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
4. Asta Zibartienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
5. Danguolė Labanauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
6. Lina Samoškienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
7. Virginija Balnienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
8. Reda Vėlavičienė priešmokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
priešmokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
9. Natalija Dacienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
10. Olga Povilaitienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
11. Sandra Paulauskienė priešmokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
priešmokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
12. Akvilė Rusienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
13. Stasė Špokavičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja
vyresnioji mokytoja
ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybė
 
Aptarnaujantis personalas
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
Kvalifikacinė kategorija
Atliekamos funkcijos ir reikalavimai pareigybei
14. Jurgita Skirkienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
15. Angelina Pranckevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
16. Rasa Jurdonaitė-Chromovienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
17. Rita Mažutienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
18. Irma Meškauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
19. Kazė Jurdonienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
20. Irma Janušienė ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjo pareigybė
21. Ligita Gustytė valytoja valytojo pereigybė
22. Vaiva Gudaitė kiemsargė kiemsargio pareigybė
23. Kazimieras Domeika darbininkas darbininko pareigybė
24. Elena Praspaliauskienė sargė sargo pareigybė
25. Aleksandras Norkus sargas sargo pareigybė
26. Remigijus Gudas sargas sargo pareigybė
27. Vytautas Gintalas sargas sargo pareigybė

 

Komentavimo galimybė išjungta.