Ugdymo proceso organizavimas Telšių lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ nuo 2020 m. liepos 1 d.

Atkreipiame dėmesį, kad:

  1. Į darželį gali būti vedami ir priimami tik sveiki vaikai, kuriems nepasireiškė viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių;
  2. Nerekomenduojama vesti vaikų, kurie turi lėtinių ligų, kurios yra numatytos Sveikatos apsaugos ministro numatytame apraše bei vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms nurodytoms tame pačiame apraše (pridedame: ĮSAKYMAS);
  3. Tėvai, atlydintys ir pasiimantys vaikus, privalo laikytis būtinųjų asmens higienos reikalavimų – kosėjimo bei čiaudėjimo etikos, įstaigos patalpoje koridoriuje dezinfekuoti rankas.
  4. Rekomenduojama asmenims, atlydintiems vaikus, dėvėti nosį ir burną dengiančia priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
  5. Tėvams į grupes eiti draudžiama;
  1. Ugdymo procesui organizuoti sudaromos 3 grupės :
  • „Boružėlių“ gr. ir „Kiškučių“ gr. Ugdymas vykdomas „Kiškučių“ grupėje.
  • „Meškučių“ gr. ir „Pelėdžiukų“ gr. Ugdymas vykdomas „Meškučių“ grupėje.
  • „Ežiukų“ gr. ir „Drugelių“ gr. Ugdymas vykdomas „Ežiukų“ grupėje.

 7. Lopšelio-darželio darbo laikas 730 – 1730  

  8. Prailgintos dienos grupės paslaugos nebus teikiamos.

  9. Vaikai maitinami įprastine tvarka, pagal tėvų pasirinktą maitinimo normą: 1, 2, 3 ar 4 kartus.

10. Vasaros laikotarpiu mokestis už darželį mokamas už kiekvieną lankytą dieną. Ugdymo aplinkos mokestį moka tik darželį lankančių vaikų tėvai.

Dėl pasikeitusios ugdymo organizavimo tvarkos, vaikai gali patirti nerimą ar net stresą, todėl labai prašome paaiškinti vaikams, kad laikinai jiems gali tekti lankyti kitas grupes, kuriose galimai dirbs kitos mokytojos. Labai tikimės, kad pavyks sklandžiai organizuoti darželio veiklos atnaujinimą ir laikytis susitarimų, kad apsaugotume vieni kitus.

Kilus klausimams prašome rašyti į el. paštą nykstukas.telsiai@gmail.com; nykstukas.direktore@gmail.com arba skambinti tel. 8 444 60295.