Å eimos sporto Å¡ventė „Sportuojanti Å¡eima – super jėga“

Gegužės 16 d. po pietų nuaidėjo šeimos sporto šventė „Sportuojanti šeima- super jėga“. Gegužės mėnuo – tai šeimos mėnuo, todėl į šią šventę sukvietėme vaikučius, tėvelius, ir kitus šeimos narius sportuoti.

Pagrindinis šventės tikslas buvo suburti darželio bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse.

Šeimos šventė prasidėjo iškilminga visų susirinkusiųjų eisena į Telšių miesto areną. Visus susirinkusius pasveikino lopšelio -darželio  direktorė Giedrė. Trenerė Justina visus didelius ir mažus pakvietė mankštai. Visi smagiai nusiteikę, stebėjo šokių vadovės Sigitos ir vaikų paruoštą šokį „Nykštuko pyragas“

Pagal spalvas suskirstytos komandos nuskubėjo į grupių stoteles, kur jų laukė  linksmieji klounai  Pykšt ir  Pokšt  ir boružėlė. Estafečių aikšteles užplūdo azartiškai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai. Linksmas sportines rungtis atliko tiek vaikučiai, tiek mamytės, tiek tėveliai. Jiems reikėjo atlikti įvairias estafetes. Džiaugiamės tėvelių ir vaikų parodyta jėga. Gera nuotaika, džiugios akimirkos lydėjo viso renginio metu.. Šventės pabaigoje buvo apdovanoti  medaliais. Visa darželio bendruomenė pasportavusi sugužėjo į aikštelę, kur  sugalvojo svajones ir paleido helio balionus. Labai džiaugiamės, kad šventė sulaukė tokio didelio tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kuriems rūpi sportas, sveikata ir buvimas kartu. Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia ir sportiška darželio „Nykštukas“ bendruomene.